Müşterilerinize, iş ortaklarınıza veya çalışanlarınıza anlatmak istediğiniz bir şeyler mi var? Günümüzde internet trafiğinin %75’ini oluşturan video içerik 2021 yılında %82’sini oluşturacak. Günümüzün ve geleceğimizin en etkili iletişim aracı olan video içerikler ile siz de markanızı öne çıkarın!

Marslı Video Ajansı’nın yeni nesil bakış açısı ile hazırlanmış bir video içerik, en karmaşık fikirleri saniyeler içerisinde kolayca anlatmanızı sağlar ve sizi tüm marka iletişim hedeflerinize ulaştırır. Geniş kitlelere hızlı bir şekilde ulaşır, işinizi, ürününüzü ya da hizmetinizi, müşterilerinize ve hedef kitlenize etkileyici bir şekilde aktarırsınız. Aynı zamanda yeni takipçilere ulaşıp marka bilinirliğinizi de arttırmış olursunuz.

Dünya çapında yeni nesil görsel, teknik ve stratejik trendleri çok iyi biliyor ve uzman kadromuzla markanızın ihtiyaçları doğrultusunda en doğru çözümü üretiyoruz.

Yaratılan stratejiye uygun, en sade ve anlaşılır metni yazarak; markanızın, hedef kitlesine doğrudan ulaşması için ihtiyaca yönelik animasyon ya da prodüksiyon videolar üretiyoruz. Kurumların, firma veya şirketlerin ihtiyacına göre ürün tanıtım filmi, kurumsal tanıtım filmi, kurum içi video, animasyon, infografik video, how to videosu, müşteri deneyim videosu, anlatım videosu gibi çeşitli video içerik çözümleri sunuyoruz.

Ayrıca, firmaların sosyal medya stratejileri doğrultusunda marka iletişimlerini güçlendirmeleri için video temelli sosyal medya içerik fikirleri oluşturuyor, hayata geçiriyoruz.

Siz de işinizi kitlelere duyurup yeni müşteriler edinmek istiyorsanız merak etmeyin çözüm çok uzakta değil. Marslılarla tanışın, günümüzün en etkili iletişim aracı video ile hedef kitlenize hızlıca ulaşın.

Marslı Video Ajansı’nın sunuyor olduğu hizmetler ile ilgili fiyat bilgisi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edip, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MobileFest '21

Gesron Iot

Netas¸ - Global System Integrator

Koç Healthcare App

KAFT Challange 4 Seas / Tolga Pamir

ING Mobil Asistan – How To

Assessment Systems

uLouder Anlatım Videosu

ING Bank - Mobil (Fİ Dizisi Sponsorluk)

Moyra App

TÜSİAD – Bu Gençlikte İŞ Var!

Referans Videosu Koç Healthcare - Amerikan Hastanesi

HIS Turkiye - Mobilfest - Müşteri Referans Videosu

DE-GA Otomotiv

Ask Moyra – YouTube Video Serisi

NETAŞ - Yılbaşı Partisi

Home Sweet Home Anneler Günü 2019

Paraşüt

DE-GA Otomotiv Ayna

Netaş Babalar Günü 2019

QNB Xclusive Bankacılık - Keyif

QNB Finansbank Xclusive Banking – Travel

Mobilefest '19 İnfografik Video

Manibux

Toobeto

ininal Cüzdan

Rönesans Coach

Sanata Görünürlük Festivali 2 Teaser

KapGel Chatten Özel Sipariş

Doğruluk Payı Nasıl Çalışır?

Teknik Direktör: Adnan Dinçer (Trailer)

MobileFest '21
 
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Beyoğlu İş Merkezi, No:187 Kat:2 D:147 Beyoğlu /İstanbul
501 Eglinton Ave E, Suite: 305 , Toronto
merhabadunyali@marslivideoajansi.com
0212 951 06 99