GENİŞ KİTLELERE ULAŞMANIN EN ETKİLİ YOLU
AMACA YÖNELİK KREATİF VİDEO ÇÖZÜMLERİ

Müşterilerinize, iş ortaklarınıza veya çalışanlarınıza anlatmak istediğiniz bir şeyler mi var? Marslılarla tanışın, günümüzün en etkili iletişim aracı video ile hedef kitlenize hızlıca ulaşın.

Yeni nesil video ajansı bakış açısı ile markaların ürünlerini veya kendilerini tanıtmaları yönünde video temelli yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Yaratılan stratejiye uygun, en sade ve anlaşılır metni yazarak; markanızın, hedef kitlesine doğrudan ulaşması için ihtiyaca yönelik animasyon ya da prodüksiyon videolar üretiyoruz.

İllüstrasyon, 3D modelleme, çekim, kurgu, yerli ve yabancı seslendirme dahil projenin her detayını markayla birebir iletişimde kalarak kendi uzman kadromuzla oluşturuyoruz.


İşinizi ve nasıl çalıştığını hızlı, sade ve etkili bir video ile 2 dakikadan kısa bir sürede anlatın.
Markanızı, ürününüzü veya hizmetinizi detaylı bir biçimde hedef kitlenize doğru bir şekilde birinci ağızdan tanıtın.
Markanızı; sosyal medya, TV, sinema ya da istediğiniz bir medyada tanıtımını yaparak görünür olun ve bilinirliğinizi arttırın.
Markanızı; sosyal medya, TV, sinema ya da istediğiniz bir medyada tanıtımını yaparak görünür olun ve bilinirliğinizi arttırın.
Ürünlerinizin nasıl kullanıldığını ve hangi hizmetlerinizin nasıl uygulandığını sizin için hazırladığımız özel video içerikler ile müşterinize etkili bir şekilde anlatın.
Ürün veya hizmetinizden yararlanmış kişi veya kurumların deneyimlerini aktardığı video içerikler ile güvenilirliğinizi arttırın.
Profesyonel çekim hizmetimiz ile etkinlik ve organizasyonlarınızı, hedef kitlenize en etkili şekilde ulaştırın.
Sosyal medya stratejiniz doğrultusunda, oluşturduğumuz video temelli içerikler ile marka iletişimizi güçlendirin ve takipçilerinizi arttırın.
Marka stratejinizle uyumlu fenomenler ile konsept içerikler üreterek rakiplerinizin önüne geçin ve etkileşiminizi arttırın.
 
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Beyoğlu İş Merkezi, No:187 Kat:2 D:147 Beyoğlu /İstanbul
501 Eglinton Ave E, Suite: 305 , Toronto
merhabadunyali@marslivideoajansi.com
0212 951 06 99