Sosyal Medya İçerik

Düzenli olarak ürettiğiniz sosyal medya içerikleri ile müşterilerinizin hayatlarına dokunarak takipçi sayınızı arttırın.

 

Gelişen teknolojiyle birlikte internetin hayatımıza girmesi ile ikili iletişim pazarlama faaliyetlerine olan etkisini gözler önüne serdi. İnsanlar artık dijital ortamda varlıklarını gösterebiliyor, fikirlerini beyan edebiliyor, yorumlar ile başkalarını yönlendirebiliyor.
Organik olarak büyüyen ve pazarlama aracı halini alan dijital platformlar kurumları da bu alana yönlendirdi. Sosyal medya içerikleri ile kurumlar müşterilerine sadece hizmet ve ürünlerini değil aynı zamanda onlara deneyim imkânı sunmaya başladı.
Kurumlar potansiyel müşterilerinin sosyal hayattaki beklentilerini analiz edip, bu değerleri kendi markaları ile bir araya getirip sosyal medya içerikleri olarak müşterilerine sunmaya başladı. Müşterilerin hayatına değer katacak içerikler oluşturan firmalar ise sektörde ayrışmaya başladı bile.
Bütçeyi reklama mı sosyal medya içeriklerine mi ayırmak gerekiyor? sorunun yanıtını ise kullanıcılar veriyor. Günümüzde, insanlar reklamlara maruz kalmaktan hoşlanmıyor, kaçmaya çalışıyorlar.
Adblock kullanım oranı hızlı bir şekilde artarken hedefledikleri müşterilerin önlerine çıkma şansları bile kalmıyor. Sosyal medya mecraları ise kurumlara yeni bir çıkış kapısı sunuyor, yol gösterici oluyor.
Kurumlar potansiyel müşterilerine etkileyici, eğlenceli, bilgilendirici, içerikler ile hayatlarına dokunup, onlara daha etkili ulaşabilme fırsatı yakalıyorlar.
ING Mobil Asistan – How To

Assessment Systems

ING Bank - Mobil (Fİ Dizisi Sponsorluk)

Ask Moyra – YouTube Video Serisi

Home Sweet Home Anneler Günü 2019

Netaş Babalar Günü 2019

Mobilefest '19 İnfografik Video
 
Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, Beyoğlu İş Merkezi, No:187 Kat:2 D:147 Beyoğlu /İstanbul
501 Eglinton Ave E, Suite: 305 , Toronto
merhabadunyali@marslivideoajansi.com
0212 951 06 99